Také sháníte dokonalé zásuvky a vypínače? Není divu, pátrá po nich každý, komu záleží na tom, aby to u něho doma bylo pěkné.
V dnešní době už interiéry v podobě neuspořádaného a barevného cirkusového varieté nikoho nebaví. Dnešní kurz se ubírá směrem k dokonale vyvážené harmonii, kterou mohou narušit jen dobře promyšlené detaily.
Je tedy jasné, že když budete chtít doma na něco upozornit, pak jistě jen na věci, které stojí za pozornost proto, že jsou krásné na pohled. Naopak určitě nemá smysl zvýrazňovat oku nelibé detaily, jako jsou třeba zásuvky a vypínače. Ty jsou veskrze praktické a užitečné, ovšem není na nich zhola nic přitažlivého – alespoň pro běžného člověka ne.zástrčka
Zásuvky a vypínače by zkrátka měly být natolik krásné, aby nás na pohled nerušily, a přitom dokonale funkční a dobře patrné, abychom je v případě potřeby okamžitě našli.
Jaký je ten správný kompromis? Jedině vypínače a zásuvky schneider!
Jedině ty jsou dokonalé jak svým tvarem, tak svou barvou. Jedině u těchto dobře promyšlených elektronických pomocníků si budete moci do sytosti vybírat a nepřestanete, dokud nebudete se svým výběrem plně spokojeni. Ano, je to tím, že tyto zásuvky a vypínače se rozhodně nenabízejí pouze ve třech barevných variantách tradiční bílé, béžové a šedé.zásuvka – vektor v modrém provedení
Ba naopak, ať už je libo zásuvku anebo vypínač, tak výrobky schneider jsou zde pro každého v desítkách pěkných provedení. Je to dáno chytrým modulárním zpracováním – na libovolný univerzální strojek vždy snadno a rychle připevníte jedinečný dekorativní rámeček – ať už si ho vyberete podle barvy anebo tvaru.
Takové zásuvky budou u vás doma vypadat úplně jinak – mnohem lépe. Díky nim už nebudete nikdy muset váhat nad tím, jakou barvu interiéru si můžete dovolit použít – zásuvky a vypínače sladíte s kterýmkoli barevným provedením.
A nebude vás to stát víc, než pár korun za barevné rámečky ve vašich aktuálních barvách.