Lasergame Praha https://www.lazerfunpraha.cz je hra, obvykle zařazovaná mezi adrenalinovou zábavu, ale v tomto duchu v zásadě záleží na tom, jak ji každý individuálně pojme. Především nelze hovořit o nějakém strachu z fyzické újmy, úrazu či omezení. Střílí se výhradně světelnými paprsky směrovanými v úzkém kuželu, jejichž svit připomíná bojové scény z Hvězdných válek a podobných sci-fi laděných filmů či počítačových her. Tím je zábava poutavá a oslovuje dokonce i děti.

labyrint (54)

Pokud ji využijete jen jako povyražení s cílem včas uhnout protivníkovi, vymyslet nějakou lest a překvapit jej z míst, odkud váš výpad nečeká, půjde spíše o posílení fyzičky a taktickou záležitost. Adrenalin se do krve vyplavuje hlavně tehdy, jste-li ve stresu, nebo vnímáte pobyt v aréně jako boj na život či na smrt. Vědomí, že o nic nejde, a že se jedná jen o zábavu, lze tedy pojmout tak, že vám nikdo a nic neublíží, a můžete se pak plně soustředit na strategii a sportovní výkon.

Hlavně se na vstup do arény dobře připravte

Žádné těžké jídlo – nacpat se houskovými knedlíky a flákotou uzeného – to si koledujete o častý cíl protivníků. Budete neohrabaní a unavení již po první minutě. S prázdným žaludkem zas nebudete mít dost energie, takže lehčí pokrmy, třeba bílý jogurt s banánem nebo něco v podobném duchu.

skupina

Základem jsou dobré boty a tmavý oděv – v potemnělém prostředí byste byli v bílém tričku snadným terčem, proto oblékejte pokud možno černé nebo tmavě modré oděvy. Základ ovšem tvoří pevné obutí, takže žádné páskové střevíčky na podpatku, i když možná na dívčí nožce vypadají sexy. Pevné tenisky s neklouzavou podrážkou doplňte rezervním oblečením, protože zcela nepochybně tričko důkladně propotíte.

Cennosti patří do trezoru – každý hráč má k dispozici vlastní skříňku na převlečení, ale pokud máte u sebe něco cennějšího, např. laptop, mobil, tablet nebo větší peněžní obnos či šperky, nenechávejte je ani ve skříňce, ani v kapse, ale požádejte obsluhu, aby je bezpečně uložila do trezoru.