Pro nejednu z žen představuje i pouhé krátké opuštění domova nejednou pěkně dlouho trvající důkladné přípravy. Je to logické – každá přece chce vypadat krásně, žádná nechce být veřejností vnímána jako nějaká ta šmudla, respektive Popelka. Každá chce, aby se za ní okolí ohlíželo se zájmem nebo aby se na ni alespoň nedívalo skrz prsty.
malováné nehty
A pokud má taková žena jít někam jinam než jen ke kontejnerům na protější straně ulice nebo do nejbližšího obchodu, je třeba na sobě zapracovat ještě více. Protože v práci se nejednou dokonalý vzhled přímo vyžaduje a při nějaké významné společenské události by bylo vyslovené faux pas, kdyby tam nepřišla dotyčná jako úplná dáma.
A proto taková žena často dlouho vybírá ve svém šatníku to, co si na sebe vezme. Čas strávený tímto logicky závisí především na tom, jak rozsáhlý její šatník je, což však samozřejmě neznamená, že by majitelka omezeného množství šatů musela být za všech okolností hotova s výběrem raz dva.
Dále je třeba na sebe navrstvit vhodnou kosmetiku, něco na to a něco na ono místo, je třeba se tu něčím přibarvit, tu něčím navonět, tu něčím přepudrovat.
srdíčkový hrnek
Není možné opomenout ani náležitou úpravu účesu na jednom konci těla a výběr vhodné obuvi pro nohy na konci těla druhém.
Je toho tolik, že by člověk málem zapomněl na nehty. A na ty by žádná žena rozhodně zapomínat neměla. Protože u nehtů, jež nejsou v náležitém stavu, jde o .
Nehty by se sice daly eventuálně před okolím ukrýt, ale bylo by to vysloveně kontraproduktivní. Protože dokážete si představit takovou dámu s rukama zaraženýma hluboko do kapes? V nichž by se sice nějaký ten špatně nalakovaný nebo zlomený nehet podařilo utajit, jenže co by si pak o dotyčné lidé pomysleli, že?
Jenže co s tím naděláte? Můžete jedině trnout, aby se vám něco podobného nestalo, nebo…
Nebo vsadit na jistotu v podobě profi nehtů. Taková úprava zabere na rozdíl od nehtů klasických jen vcelku málo času, ovšem následně vydrží o poznání déle. Takové krásné a upravené nehty pak vydrží klidně i celé týdny.
Není na tom nic těžkého, i každá začátečnice to s dokonalou sadou pro začátečníky zvládne. A už nikdy se jí nestane, že by se jí během pracovního dne oloupaly konečky nehtů nebo se přihodilo něco jiného neméně nemilého. A o to přece jde.