Jak získat finanční hotovost nebo peníze na účet během 24 hodin? To zvládne naše expresní vyřízení americké hypotéky. Hypotéka samozřejmě znamená, že budete ručit vlastní nemovitostí, jako je tomu u každého podobného produktu. U nás však máte ještě výhodnější podmínky a rychlejší jednání, než je tomu v bankách. V mnohém tak díky našim nízkým splátkám a podobným úrokovým sazbám jako mají právě banky, je nahrazujeme.dům

Americká hypotéka bez dokládání příjmů je finanční produkt, od české společnosti, která není bankou a tak představuje právě nebankovní sektor, který má daleko benevolentnější, tedy mírnější podmínky, které musíte splnit, abyste své peníze za nemovitost dostali formou hypotéky.

Vše zařídíte z pohodlí vašeho domova

Nikam nemusíte chodit, nikam jezdit. Nečekají vás nekonečné návštěvy banky kvůli tomu, že neustále něco potřebují.

Nevadí záznamy v registrech ani exekuce. Pokud máte větší finanční problémy, pak se neváhejte na nás obrátit, protože jsme specialisté v tomto oboru a mnohým lidem ve finanční tísni jsme již pomohli. Často nevadí ani nižší příjem, se vším něco uděláme! Předem samozřejmě neplatíte ani korunu. Ocenění nemovitosti, které si provádíme zdarma bez poplatků, je velice rychlé, takže peníze můžete mít při expresním jednání i do 24 hodin. Finance můžete dostat na různé druhy nemovitostí, domy, byty, družstevní byty, pozemky a mnoho dalšího. Vyplácí se peníze do hodnoty až 70 % z odhadní ceny nemovitosti. Splatnost úvěru se pohybuje od jednoho roku do třiceti let.peníze

1. Spotřebitelské úvěry – mohou si je sjednat obyčejní lidé. Jsou to veškeré úvěry, které nejsou pro podnikatele. Úroková sazba se pohybuje od 4% p.a. s drobným nebo žádným záznamem. Pokud záznam máte a jedná se o něco většího bude sazba od 7% p.a.

2. Podnikatelské úvěry – určené všem OSVČ, podnikatelům a firmám. Pokud potřebujete vložit peníze do vašeho podnikání, pak je to naprosto ideální řešení!