Ještě před pár lety bylo nemyslitelné že by si každý mohl dokovati koupit kvalitní bazén na zahradu. Takové bazény byly jen pro velmi bohaté lidi, kteří měli stovky tisíc navíc. Pro běžné občany zde byly levné nafukovací bazény, které si můžeme koupit i dnes. Daleko levnější je ale koupit bazén plastový, který vydrží při správné péči desítky let. U nás najdete obrovský výběr těchto kvalitních bazénů, a mezi nimi najdete i skutečně malé bazény, které jsou vhodné i na menší pozemky. Jestli máte jen malou zahradu ale toužíte po bazénu, můžete si u nás vybrat malý bazén do země, který bude svými rozměry stačit na to, abyste se s rodinou a přáteli hezky osvěžili během horkých dnů.

žena v bazénu

Proč si vybrat nás?
Naše bazény jsou mezi lidmi velmi známé, protože si je vyrábíme sami, kdežto spousta jiných firem dodává bazény, které vyrobil někdo jiný, a poskytují jen montáž. U nás si můžete koupit nejen samotný bazén s veškerými součástmi, které jsou nezbytné k tomu aby fungoval, ale najdete u nás i příslušenství, díky kterému bude užívání vašeho bazénu o mnoho příjemnější. A co víc – můžeme vám bazén nainstalovat na klíč. V takovém případě si vyberete jaký chcete a o zbytek se postaráme my.

lehátko bazén

Zapuštěné bazény jsou populární, protože vypadají luxusně a nenarušují ráz zahrady. Jestli chcete mít bazén v jedné rovině s pozemkem, vyberte si právě tento typ, který se usadí do předem připraveného otvoru. Můžeme vám poskytnout stavebné přípravy, montáž i nahuštění, abyste viděli že je všechno v pořádku. Po našem odjezdu už se můžete koupat v bazénu, který vám umožní koupání kdykoliv budete chtít, a hlavně si ho budete užívat sami.

Potřebujete poradit s výběrem?
Vybrat ten nejlepší bazén pro vaše potřeby není vždy jednoduché. Rádi vám poradíme jak vybrat ten nejlepší bazén pro vás a vaše blízké. S námi se budete koupat už příští léto.