Léto je příležitost změnit svůj pitný režim a zároveň se zchladit nápoji. K tomu je také vhodný sirup, protože z něj si uděláme snadno lahodný nápoj.

Pitný režim se sirupem

Sladký a chutný

V posledních letech je skutečně každé léto velké horko, kdy si snažíme tyto chvíle, a hlavně dovolenou s volnem co nejvíce zpříjemnit. A proto lidé jezdí často na výlety a dovolené. Každý z nás musí v takovém horku dodržovat pitný režim, abychom nebyli dehydratováni. Tuto záležitost si můžeme velmi zpříjemnit, protože máme možnost si pitný režim zpříjemnit formou chutných nápojů.

sladký nápo

Mezi ty musíme rozhodně zařadit sirupy. Těch si můžeme užívat v pohodlí domova třeba na zahrádce, protože si koupíme jednu lahev a ta nám vydrží dlouhou dobu. Je to díky tomu, že sirup se ředí v určitém poměru, aby byla výsledná tekutina akorát sladká a s optimálními vlastnostmi. Daný poměr najdete na lahvi, který nám udává výrobce, ovšem my si jej můžeme lehce přizpůsobit, aby byl sirup sladký podle Vašeho gusta. Navíc se někdy dají do těchto nápojů přidávat další věci jako ke led, aby byl nápoj hezky studený.

Černý bez

Příchutí sirupů je rozhodně spousta, kdy od každého výrobce chutná většinou jinak, což si můžete sami ověřit. Ovšem kromě příchutě musíme řešit rozhodně také složení a kvalitu zpracování, protože sirup není rozhodně stejný jako jiný sirup. A proto rozhodně zakupte a vyzkoušejte bezový sirup Nakliceno. Možná jste ho ještě nikdy neměli, protože v běžných obchodech se nijak často nevyskytuje, a proto je to možnost vyzkoušet něco nového. Vyrábí se za pomocí speciální metody louhování černého bezu, který pochází z Jižní Moravy.

bez ve vlasech

Vyhýbají se tu chemickým přípravkům, a proto produkt může pyšně nést nálepku BIO, kterou si skutečně zaslouží. Pokud je potřeba dosáhnout sladší chuti, tak se používá výhradně třtinový cukr, protože ten je skutečně zdravější. I když má hezky sladkou chuť, tak se hodí do zdravé výživy, protože je to naprosto přírodní produkt se spoustu zdravých látek a vitamínů. V prodeji jsou celkem tři druhy.