Máte rádi saunu? Sauna, kde je horko, člověk se potí, pokožkou se mu vylučují škodliviny z těla a pak následuje skok do studené vody nebo do sněhu, či jen úlevná ledová sprcha, která to z něho všechno smyje. Lidé se v sauně potí dobrovolně, s dobrým pocitem, že dělají něco pro zvýšení své imunity, pro své unavené svaly a proti stresu.

sauna

Jenže co když se potíte nedobrovolně? Co když v létě ve vašem bytě přesahuje teplota hranici snesitelnosti a vy se chodíte chladit do ledničky? Větrat nepomůže, když je venku ještě větší vedro, a domácí větrák akorát tak rozviřuje prach po pokoji. Někdo si pořídí domácí rozprašovač vody, což sice částečně pomůže, ale to už si můžete zajít i opláchnou obličej do koupelny, efekt je v podstatě stejný. A co klimatizace? Ještě jste ji nezvažovali? Něco, co jsme ještě před pár lety znali jen z dovolených v Chorvatsku, kde má klimatizaci skoro každý dům, a v současnosti to bereme za samozřejmost na každé dovolené u moře, si můžete velice snadno nechat nainstalovat ve svém domě. Máte byt směrovaný tak, že vám celý den svítí slunce do oken a tím se vám byt změní v létě v neobyvatelné horoucí peklo? V zimě to může být výhoda, ale v létě určitě ne a pobyt v přehřátém bytě může být až životu nebezpečný. Nastal čas pořídit si klimatizaci!

sauna

Klimatizace Brno vám nainstaluje klimatizaci nejen do bytu nebo domku, ale i do kanceláří, aby vaši zaměstnanci v létě napadali horkem a měli příjemné pracovní prostředí. Navíc nebudete muset řešit pitný režim, na který mají od určité teploty v pracovních prostorách ze zákona nárok. I když chodíte rádi do sauny, neznamená to, že se musíte potit celý den, ale ani v noci, pokud máte přehřátý byt během letních dnů. Pořízením klimatizace můžete regulovat teplotu jak v létě, tak ale i v zimě. Někdy se hodí přitopit si k běžnému vytápění.