Zda nosí muž trenky nebo slipy je věc osobního vkusu a není vhodné, aby se partnerka snažila jeho návyk měnit. Někdy se vedou debaty o tom, zda má spodní prádlo vliv na plodnost za přečtení stojí článek:

Koneckonců ani žádné ženě by se nelíbilo, pokud bychom ji do nějakého typu spodního prádla nutili. U spodního prádla je jako první vzít v potaz především praktickou stránku věci a dále také barvu a jakkoli to vypadá krásně, bílé prádlo ocení málokterý muž. Páni obecně dávají přednost při výběru spodního prádla tmavším barvám, protože se v nich lépe cítí.

pánské trenýrky

Romantika má své ale
Trenky se srdíčky možná vypadají pěkně a roztomile ale muž se v nich nemusí cítit dobře. Když mu koupíte jedny možná si je tu a tam rád pro intimní chvilky vezme, ale nosit tyto vzory každý den zejména kdy se muž v práci převléká do montérek není rozumné, protože by se snadno mohl stát terčem posměchu od kolegů a mohl by se tak před ostatními cítit málo mužsky.

Správná velikost je základ a vždy se vychází z toho kolik muž měří v pase. Pokud si nejsme jisti správnou velikostí raději zvolme tu větší a nenakupujte ve větším množství raději se do obchodu druhý den vraťte. Spodní prádlo se z hygienických důvodů ve většině obchodů nevrací.

Přírodní materiály vedou proto je bavlněné prádlo už osvědčená klasika, která nezklame. Přesto pokud se muž věnuje nějakému sportu nebo fyzicky náročné aktivitě hodí se pořídit speciální prádlo pro tyto účely které je z materiálů které rychleji odvádí pot a zachovávají si prodyšnost. Když naopak potřebujeme prádlo do mrazivého počasí i v tomto případě se takzvané funkční prádlo bude hodit.

pánské boxerky

Před prvním nošením je vhodné spodní prádlo vyprat jako ostatně doporučují na svým štítkách i výrobci. Pokud budeme k sušení v letních měsících využívat sluneční paprsky není to na škodu, ale bez obav můžeme, pokud to výrobce dovolí vzít na pomoc i žehličku což má především hygienickou funkci.