Člověk se už od dětství stará o své zuby a nedá na ně dopustit. Díky perfektní péči předejte vzniku kazů, či zažloutnutí zubů. Ovšem vždy to není procházka růžovým a i přes vysokou péči se Vám kaz může vytvořit. V takovém případě se jedná spíše o genetickou vadu a nemůžete s tím nic udělat, krom návštěvy zubaře. Pokud aktuálně žádného zubaře nemáte, tak neváhejte kontaktovat zubní kliniku na Praze 10, kde nabírají všechny pacienty a to bez rozdílu věku.

zubař Praha

Zubař Praha 10 Vršovice, se nachází na dobrém strategickém místě. Dostanete se sem tramvají, autobusem a také automobilem. Ten pohodlně zaparkujete u obchodního centra Eden, odkud to budete mít po svých jen 5 minut cesty. Navíc si po zubaři budete moct nakoupit v obchodním domě. Celá klinika působí, příjemným dojdeme a čistotou. Veškeré vybavení je moderní a má ty nejlepší možné diagnózy. Samozřejmostí jsou také kvalitní zubaři, kteří neustále rozšiřují svojí praxi a zlepšují se. Všechny zákroky jsou bezbolestné a také pečlivé. Díky rentgenu se objeví i ty nejmenší nedostatky ve Vašich ústech, které je potřeba odstranit. Provádí se zde všechny zákroky a to od preventivních prohlídek, až po vyřezávání osmiček.

zubař Praha

Klinika má také svoje pobočky i na jiných adresách, kam se můžete vydat. Ty se nacházejí v Mělníku, Roudnici nad Labem a také horní Počaply. I tyto kliniky jsou moderní a působí klidným dojmem. Těšit se mohou mladší i starší pacienty na slevy, které budou mít díky pojišťovně. Pokud jste u stání pojišťovny, nebo u VZP, Maxima, nebo PVZP, tak budete mít cenu o hodně nižší. NA cenu se můžete podívat na webových stránkách, kde jsou přehledně vypsané všechny zákroky.

Jestliže máte kazy, díry v zubech, černé zuby, či zažloutlé zuby, tak neváhejte a navštivte zubní kliniku v Praze. Nejen, že budete mít zuby opět v pořádku, ale také budou čistě bílé.