Je opravdu mnoho způsobů, jak se stylově obléct. A to třeba na stránce armytrika.cz, kde najdete různá trička s různými motivy. Například tam najdete vojenská trika, která se mi opravdu hodně líbí. Navíc Army trika jsou velice vhodná a taky praktická, protože na nich nejde vidět žádná špína anebo další nečistoty. Vzpomínám si taky na mé dětství, kdy jsme jako všechny děti nosily velice rádi oblíbená Army trika, která byla maskáčová. A to nyní i v dnešní době. Ještě před dvěma lety jsem Army trika a vůbec maskáčový vzor neměla ráda, protože přišlo mi to takové moc pracovní, a hlavně pro muže. Jenomže od té doby, co jsem začala se sportem a běháním v lese, tak jsem si velice Army trika a army oblečení oblíbila.

Líbí se vám army styl?

Nedokázala jsem si představit, že bych třeba běhala v nějakých bílých nebo růžových legínách. Nyní si kupuji takové Army trika a taky Army legíny, ve kterých se cítím opravdu pohodlně. A nemusím se bát, že i kdy by mě třeba šplíchlo nějaké bláto nebo bych někde spadla, tak se nemusím bát, protože na těchto materiálech vůbec nejde vidět žádná nečistota. A jsem opravdu spokojená. A navíc Army trika jsou taky stylová, protože opravdu nikdy nevyjdou z módy. Slyšeli jste někdy o tom, že by třeba například Army triko nebo maskáčový vzor vyšel z módy? Samozřejmě, že se to neslyšeli, protože nikdy z módy to nevyšlo.

Army styl je skvělý.

Taky si ale dávám hodně záležet na tom, z jakého to je materiálu. Mám totiž moc ráda bavlnu, takže oceňuji, pokud by všechno oblečení z mého šatníku byly z bavlny. Na bavlnu nedám dopustit, takže taky požaduji, aby všechno moje oblečení bylo z bavlny. Nemám ráda polystyren, takže taková trika ani bych nechtěla. Jednou jsem měla triko s logem univerzity obrany https://www.armytrika.cz/czech-armed-forces/univerzita-obrany/ a musím říct, že jsem s tím všechny překvapila. byli jako u vytržení, kde jsem triko univerzity obrany sehnala, protože to nikdo nemohl nikde sehnat.