Někdy se vám stává, že zatoužíte po nějaké dobré zábavě, kterou byste mohli absolvovat jako rodina? Mají vám přijet příbuzní a vy byste se rádi vytasili s něčím, co hned tak někde nepotkají? Minigolf znají všichni, a navíc se nechcete spoléhat na počasí a do kina si mohou dojít i sami? Potom je tu něco, kde je hlavním heslem týmová práce, přemýšlení a společný cíl. Zkuste si zahrát escape games Pardubice a uvidíte, že vaše aktivita bude mít maximální úspěch.
Takové hry nejsou zdaleka v každém městě, ale samozřejmě je najdete také v jiných městech, než jen v Pardubicích. Takovou možnost nabízí i Praha, Plzeň, Kutná Hora a mnohé další, stačí se podívat a rezervovat si tu místnost, která se vám nejvíce zalíbí.

exit

Malá změna nezaškodí

Toto prostředí je vhodné pro dvojice, i pro týmy a vůbec nevadí, když se zúčastní i děti. Ti nejmenší by nejspíš nebyli největšími pomocníky, protože je skutečně zapotřebí logického myšlení, abyste se dobrali do správného konce, ale větší děti tu jistě uplatnění najdou a bude je to i bavit.
Tak proč jednou nevyměnit kino nebo restauraci za takovou akční chvilku. Bude to hodinka plná zábavy, ve které si každý najde to své.

nápovědy

Tuto hru si oblíbíte

Jsme si jisti, že se vám tato hra bude líbit, protože je připravovaná s maximální chutí potěšit klienta, ať už menší či větší skupinku. Víme, že každý má trochu jiné zájmy a záliby, a proto jsou tu různorodé úkoly, aby měl každý šanci zapojit se do „projektu“ a podat skupině pomocnou ruku.
Ať už to bude práce s mapou, s cizím jazykem nebo jen nějaký hlavolam, určitě se jedná o cestu ke společné zábavě, kdy jste všichni spolu, komunikujete společně a vytváříte si nezapomenutelný zážitek, který si třeba budete chtít někdy zopakovat.