Už delší dobu vás trápí, jak se proměnila vaše postava. Byla jste zvyklá na celou řadu sportovních aktivit a líbilo se vám vystavovat v plavkách ploché bříško, vytrénované paže a hezký pevný zadeček. Najednou se však ve vašem životě objevil partner a po krátkém čase i malá ratolest. Váš život je najednou zcela jiný a nezbývá vám čas ani prostor na návštěvu posilovny, bazénu, nebo jízdu na kole. Vždy dáte přednost raději tomu, abyste strávili čas se svou novou rodinou.

dieta

  • Měsíce ubíhají a vaše postava zaznamenala několik nepříjemných změn.

Najednou už nemáte omluvu a ospravedlnění pro ty kilogramy navíc. Marně pátráte po místech, které byly dříve výstavních tvarů. Máte pocit, že pro vás není řešení.

  • Jak cvičit v domácím prostředí

Určitě už vás lákalo pořídit si domů některý z posilovacích strojů. Ale máte na něj místo? A stačil by vám jen jeden? Budete jej využívat pravidelně? Neomrzí vás neustálé opakování jen jednoho typu cviku? Mnohem lepší je univerzální cvičební pomůcka , která v bytě nezabere žádné místo, a přitom vám bude umět nahradit celou řadu posilovacích strojů. Její využití je téměř nekonečné a můžete si vymýšlet další a další aktivity.

  • Co oceníte

joga

Určitě se vám bude zamlouvat nízká pořizovací cena. Oproti strojům pro posilování je její cena téměř nulová. Navíc ji velmi snadno uložíte a uklidíte. Bude vám k dispozici v kteroukoliv denní nebo večerní dobu a v místnosti, která vám zrovna bude vyhovovat. Někdy budete cvičit při sledování televize, někdy ráno v ložnici a někdy dokonce v kuchyni. Bavit vás bude zejména nekonečná možnost, jak odporovou gumu využít. Nabízí se posilování nejrůznějších partií a opravdu mnoho cviků, které si rychle osvojíte. A můžete cvičit i společně s ostatními členy rodiny!

Už jste si objednali tu svou? Můžete si vybrat z mnoha provedení!