Narozeninovým dortempříprava narozeninové tabule začíná. Jeho korpus je potřebné upéct předchozí den, aby měl dostatek času vychladnout. A byl tak připraven ke zdobení. Které je pro všechny zúčastněné velkou výzvou. Jak pro děti, tak pro rodiče. Nestačí na něj jenom vymyslet umístění narozeninových svíček, ale esteticky dozdobit tak, aby se tématicky vztahoval k oslavenci. A tam přichází na řadu kreativita všech zúčastněných. Ať už se tvoří z čokolády, fondánu, kokosu, karamelu či ovoce. Konečný výsledek zhodnotí pozvaní hosté.
Veselé pohoštění
Veselé mini pizzičkyjsou opravdu vděčným pohoštěním pro svoji jednoduchou přípravu. A pro originální zdobení, při kterém je možné nechat rozjet fantazii na plné obrátky. Od kocouřích hlaviček po rozesmáté smajlíky. Děti je mají rády a rádi je ochutnají i přítomní dospělí.
Muffinypatří mezi nejoblíbenější dobrůtky, které mají v oblibě všechny děti. Jejich příprava vyžaduje nápadité dochucení, aby si na nich pozvaní hosté pochutnali. Jahodami, jablky, skořicí, kakaem, pekanovými oříšky, rebarborou, javorovým sirupem či mrkví. Jejich zdobení je příjemnou zábavou.
Nazdobené koktejly vyžadují velkou dávku kreativity. Buď se připraví mléčné, které se vylepší pomocí čokolády či dortového zdobení do vysokých skleniček. A doplní barevně ladicím brčkem. Nebo se připraví z vhodného ovoce a pomocí cukru a citronové šťávy se dozdobí okraje skleniček. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, barevný efekt tu opět hraje velkou roli
Narozeninový dort
Ovocná želvaje ideálním pohoštěním na dětskou narozeninovou párty. Její příprava je sice časově náročnější, ale výsledný efekt stojí za to. K její výrobě je potřeba zakoupit vodní meloun. Z toho se odkrojí horní třetina, ze které se, po vydlabání melounu, vytvoří vrchní část želvy i s nožkama. A celá naplněná želva se jí zaklopí. Dovnitř se mohou nakrájet všechny druhy ovoce. Od melounu, meruněk, jahod, malin či ostružin.