Všichni muži, kteří jsou zadaní, si díky narozeninám jejich vyvolené lámou hlavu nad tím, jaký zvolit dárek, kterým by ji potěšili. Pozornost v podobě předmětu, oblečení nebo kosmetiky, kterou vaše milovaná ocení – však zdaleka nestačí. Každá žena touží po tom, prožít její narozeninový den s velkou parádou a patřičně ho oslavit.

A aby si nemusela dělat starosti s tím, jak uspořádat dokonalou oslavu se všemi, na kterých jí záleží, je na vás, abyste promysleli všechny detaily.
letící balonky

Výběr perfektního místa

Místo, kde se bude odehrávat velkolepá párty je prvním úspěchem, kterým na ni zapůsobíte. Můžete se zaměřit na prostory vašeho domova, pokud máte potřebné místo a nepochybně i vybavení k tomu, aby u vás doma proběhla oslava. Navíc je tato možnost osobní a daleko příjemnější, než připravit ji někde mimo domov v neznámém prostředí.

Pokud však vaše milovaná má místo, které má v oblibě, cítí se na něm dobře a často ho navštěvuje, jistě se jí trefíte do gusta tím, že párty přesunete tam. Může to být její oblíbená restaurace nebo kavárna, popřípadě i vinní sklep, ve kterém o pití nebude nouze.

Výzdoba – neméně důležitý bod

Muži nemají tolik citu pro detaily jako ženy. To však neznačí, že se nemůžete ukázat jako nejlepší muž na světě tím, že uděláte všechno, co je ve vašich silách. V případě beznaděje, můžete požádat o pomoc její nejlepší kamarádku nebo někoho, komu je výzdoba na oslavu blízká a hravě si s ní poradí.

Co však můžete zabezpečit je, že nakoupíte spoustu balónků, konfety nebo i čepice na hlavu, které by její oslavě ještě přidaly na úrovni. Nepřehánějte to však s nimi a raději se zaměřte na jednoduchost.
alkoholické nápoje

Jídla a pití musí být dostatek

V případě, že budete slavit doma, musíte udělat velký nákup jídla a nepochybně mít po ruce i dostatek pití nejen alkoholických nápojů, ale i pro případné řidiče.

Není na škodu připravit vlastní pohoštění, které zvládnete i jako muž. Jestli však zvolíte restauraci, postarejte se o vhodný přípitek a o to, aby na stole nikde nic nechybělo. Možná se vám to poněkud prodraží, ale věřte tomu, že vaše milovaná partnerka na takovou oslavu narozenin – nikdy nezapomene.